معرفی گروه فتکو

شرکت دانش بنیان فناوری ازدیاد برداشت فارس، با پشتوانه‌ی۲۰ سال فعالیت مستمر علمی- پژوهشی در دانشگاه‌های شیراز و صنعتی شریف، فعالیت خود را ازسال ۱۳۸۹ در پارک علم و فناوری و در زمینه صنایع بالادستی نفت وگاز آغاز نمود. این شرکت دراین سال‌ها با طی نمودن مراحل پلکانی تحقیق و توسعه تا بهره برداری صنعتی و پس ازاستقرار در شهرک صنعتی شیراز (سال۱۳۹۴)، موفق به ساخت بیش از ۵۰۰ دستگاه با فناوری پیشرفته و همچنین تجهیز ۵۷ مرکز پژوهشی- صنعتی در داخل و خارج از کشور گردید.

شرکت فناوری ازدیاد برداشت فارس در آبان ماه ۱۳۹۷ گروه فتکورا با هدف افزایش تمرکز بر فعالیت‌های گذشته، ورود به بازارهای جدید و ارائه‌ی خدمات نوین با محوریت تفکر و فناوری و در نهایت تثبیت به‌ عنوان حلقه‌ی واسط علم وصنعت، در شهرک فناوری صنایع شیمیایی شیراز، با ایجاد بستری حقوقی و قدرتمند، پایه‌گذاری نمود.

فلسفه‌ی گروه فتکو بر رضایتمندی مشتری، ایجاد و حفظ فضای تجاری آمیخته با صداقت و شرافت معطوف است و همکاران فتکو، همواره پویا و پرانرژی با پایبندی بر ارزش‌های اخلاقی به دنبال بهبود مستمر و گسترش پایدار هستند تا بتوانند سهمی شایسته در خدمت به میهن عزیزمان داشته باشند.

fa_IRPersian
en_USEnglish fa_IRPersian